566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Autobusy a tramvaje


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Kluci milují autíčka, tramvaje, vlaky i autobusy – zkrátka vše, s čímž se mohou vžít do role zkušených řidičů, kteří brázdí ulice měst i okolí. Možná máte doma nadšeného milovníka nejrůznějších dopravních prostředků a lámete si hlavu nad ideálním dárkem, kterým byste ho nejvíce potěšili – ať už k narozeninám, svátku nebo například Vánocům. Není tedy nic jednoduššího, než si projít naší více než pestrou nabídku a vybrat ten nejlepší model!

Náš sortiment čítá desítky a desítky různorodých modelů. Naleznete u nás modely autobusů, které mohou být jak klasické, tak i s oblíbenou harmonikou, oblíbené modely tramvají, které vás zaujmou již na první pohled a nechybí ani další kousky, jenž jistě stojí za pozornost. Modely autobusů a trolejbusů se těší velké popularitě a to především díky svému detailnímu propracování. Nechybí jim vše, co byste hledali na reálném modelu – a právě proto si naše výrobky zamilujete!

Sběratelé modelů autobusů si zaručeně přijdou na své. Nezáleží tedy na to skutečnosti, zda dárek vybíráte pro malého raubíře nebo pro velkého sběratele, který si plní své dětské sny o rozmanité sbírce. Určitě vás potěší, že u nás nakoupíte kvalitní modely za cenu, která kvalitě odpovídá – což ještě více umocní vaše pocity.


Kategorie