566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Bigjigs Toys Počítání v krabičce

Bigjigs Toys Počítání v krabičce Pestrobarevné dřevěné dílky s celou kombinací malé násobilky. Praktick&...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Bigjigs Toys Počítání v krabičceZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Původní cena:
238 Kč
Cena vč. DPH:
241 Kč
Cena bez DPH:
199 Kč

Bigjigs Toys
DV01473

Bigjigs Toys Počítání v krabičce

Pestrobarevné dřevěné dílky s celou kombinací malé násobilky. Praktická dřevěná krabička dělá z této hračky skvělého společníka na cesty, protože všechny kousky lze uložit dovnitř.  

Hlavní vlastnosti:
Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci.
Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů z odpovědných zdrojů.
Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.
Skládá se z 81 hracích dílů.

Rozměry: cca 19,3 x 12 x 3,1 cm
Počet dílků: 81
Materiál: dřevo
Výrobce: Bigjigs
Věk: 3+

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzle. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jihovýchodní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.


Kategorie