566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Deštníky

Rozveselte si deštivé dny skládacími deštníky z kolekce Albi Original. Deštník je praktickým pomocníkem pro každou ženu a navíc se vám stane i krásným designovým doplňkem. Jsou zabaleny v pouzdru a na rukojeti je praktické očko pro zavěšení na zápěstí.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč

Nevíte si rady, jakým dárkem potěšit Vaše blízké? Ať už sháníte dárek k narozeninám, dárek na Vánoce nebo dárek pro potěšení, u nás si zaručeně vyberete.

V našem sortimentu naleznete dokonalé dárky pro muže, pro ženy a především pro děti.

Dárky zkrátka vykouzlí úsměv na tváři každému. A nejlepší jsou takové, které překvapí a zároveň udělají radost. Ženy jistě potěší romantické dárky, děti zase zábavné a naučné hry.

Při výběru dárků se fantazii a kreativitě meze nekladou.

Hodí se ke každé radostné události – k narození miminka, pro novomanžele, k výročí, na Valentýna a k mnoha dalším příležitostem.

Nabídka dále zahrnuje - designové dárky, relaxační dárky, diáře, hodiny, budíky, hřejivé plyšáky, hrnečky Albi, polštáře či žertovné dárky.


Kategorie