566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Dětské oblečení a doplňky

V našem rozmanitém a více než pestrém sortimentu je pro vás připravena lákavá škála oblečení a doplňků pro děti, které je nejenkvalitní a pečlivě zpracované, ale po vzhledové stránce veselé, barevné a lákavé. 


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší, ať už jde o hračky, vybavení dětského pokojíčku či dětské oblečení, na které jsou kladeny vysoké nároky a to nejen z hlediska praktického, ale i estetického. Snad každá maminka chce svou ratolest oblékat stylově, pohodlně a jen do kvalitních kousků. Je-li oblečení ještě i designově přitažlivé, je to jen třešnička na dortu.

V našem rozmanitém a více než pestrém sortimentu je pro vás připravena lákavá škála oblečení a doplňků pro děti, které je nejen kvalitní a pečlivě zpracované, ale po vzhledově stránce i vesele barevné, lákavé a hravé. Žádnému dítku by pro chvíle rozmarů počasí neměl chybět pestrobarevný dětský deštník, který jej ochrání před studivými kapkami deště. Nechte vaší ratolest vybrat si z naší nabídky takový kousek, který jej zaujme již na první pohled a se kterým bude hrdě chodit v dešti a dělat velkou parádu. Pokud dítko ještě v ručičce deštník neudrží, vsaďte jako ochranu před deštěm na slušivou pláštěnku, která odolá vodě i větru.

Pro chvíle strávené na horkém, spalujícím sluníčku, rozhodně není na škodu popřemýšlet o koupi dětské kšiltovky, která vaše dítko hravě ochrání před nepříjemným úpalem či úžehem. Pro maximálně příjemné léto, které bude pro vaše dítko pohodlné, je pro vás připraveno letní dětské oblečení, které hraje všemi barvami a je zárukou kvalitních materiálů i pečlivého provedení. S oblečením z naší nabídky se vaše dítě bude cítit příjemně a pohodlně a spokojenému létu nebude nic stát v cestě!

Aby vás nezaskočily ani mrazivé chvilky, prohlédněte si dětské zimní oblečení, které vaši ratolest udrží v příjemném teplíčku a komfortu, za který vám jistě bude vděčné. Ani zimní oblečení pro děti není ochuzeno o pestré barvy, vzory či roztomilé motivy. Kvalitní materiály a prvotřídní provedení je samozřejmostí.

« Zpět | Tisk

Kategorie