566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Doplňky, drobnosti

Připravili jsme rozmanitou nabídku nejrůznějších maličkostí od přívěsků na klíče, přes samolepky až po krabičky na hrací karty, které vaše potomky uchvátí. Dali jsme si záležet na tom, aby byla naše nabídka co možná nejpestřejší a zároveň vyrobená jen z kvalitních materiálů.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Pro děti jsou nejrůznější doplňky a drobnosti ohromným lákadlem, kterému odolat lze opravdu jen stěží. Ať už jde o cokoli, co je vesele barevné a hravé, není s nimi řeč. Snad každý rodič minimálně jedenkrát zažil situaci, kdy si dítě postavilo hlavu a odmítalo z obchodu odejít až do chvíle, než mu vybranou hračku či jinou maličkost nekoupí. Nezáleží ani tak na tom, zda jde o líbivou sedací kostku s motivem legendního Krtečka, sbírku hracích karet doplněnou o zajímavou krabičku či snad o papírové lepící samolepky – jakmile se dítko do konkrétního výrobku zamiluje – a zdaleka nemusí jít jen o jedinou věc – není zbytí.

Připravili jsme rozmanitou nabídku nejrůznějších maličkostí od přívěsků na klíče, přes samolepky až po krabičky na hrací karty, které vaše potomky uchvátí. Dali jsme si záležet na tom, aby byla naše nabídka co možná nejpestřejší a zároveň vyrobená jen z kvalitních materiálů a pyšnící se prvotřídním zpracováním, na které se budete moci kdykoli spolehnout. Ať už se rozhodnete dítěti pořídit cokoli, můžete si být jisti, že mu naším výrobkem nijak neublížíte – a bezpečí dětí je pro každého rodiče vždy na prvním místě.

Pokud hledáte zajímavou drobnost, například jako dárek za vysvědčení či ke dni dětí, nechte se inspirovat maličkostmi, kterými je naše nabídka plná. Nemusíte za doplňky do dětského pokojíčku utrácet nekřesťansky vysoké peníze – nabízíme vám i cenově dostupné kousky, které jsou co do výroby precizní a dokážou zaujmout i za malý peníz. Věříme, že u nás dokážete najít ten pravý kousek pro úplně nejmenší děti, tak i pro děti v předškolním či školním věku, jejichž nároky, přání a požadavky se hodně liší. Pro malé děti si dovolíme doporučit obrázkové značky hrající všemu motivy a obrázky, pro dětí starší naopak hrací podložky v rozmanitých provedeních.

« Zpět | Tisk

Kategorie