566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Dřevěné puzzle

Dřevěné puzzle jsou u dětí velice oblíbenou a zábavnou hračkou. Pomáhají dětem rozvíjet jemnou motoriku či představivost. V naší nabídce si můžete vybrat z různých druhů a variací. 


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Dřevěné puzzle je klasika mezi hrami, na kterou si jistě pamatujete ještě z dob vašeho dětství. Puzzle ze dřeva jsou pro dětské hraní mnohem odolnější, více vydrží a jsou stejně zábavné, jako jeho papírová verze. Máte-li děti, pak jistě víte, jak dokážou být zvídavé. O dětech je známo, že neustále vyžadují pozornost, u hraní příliš dlouho nevydrží. Nejvíce pozornosti vyžadují tehdy, kdy máte plné ruce práce, nevíte, kam dřív skočit nebo co udělat jako první. Nezoufejte, neboť my pro vás máme zajímavý tip!

V naší pestré nabídce naleznete dětské puzzle mnoha provedení, druhů i variací. Věříme, že naší nabídkou dokážeme zaujmout jak úplně malá dítka, tak i ta starší, neboť jsou stejně zvídavá – liší se jen jejich schopnosti. Zajímá vás, co všechno vám můžeme nabídnout?

V první řadě nutno zmínit dřevěné puzzle pro nejmenší. Víme, že malé děti lze zaujmout čímkoli, co je barevné, veselé a hravé – a na to jsme se zaměřili. Nabízíme vám proto například velice oblíbené dřevěné puzzle krtek. Ten se stal v dětských očích jedním z nejpopulárnějších kreslených hrdinů, kterého vídají v pohádkách či večerníčcích. Pro nejmenší jsou rovněž vhodné takové puzzle, které mají málo kousků, ale zato ve velkých rozměrů. Jedině tak si budete moci být jisti, že dítko žádný dílek nespolkne.

Starší děti zaujmou dětské puzzle se zvířaty. Máte-li doma ratolest, která se právě učí poznávat jednotlivá zvířátka – ať už v lese nebo na farmě – dali jsme vám skvělou inspiraci na vhodný dárek. Všechna puzzle, která objevíte v našem rozmanitém sortimentu, se pyšní prvotřídním zpracováním i kvalitním materiálem. Dáváme vám tak jistotu, že naše puzzle vašim dětem nikterak neublíží, ba naopak jim poskytnou zábavné chvilky plné hraní a poznávání.


Kategorie