566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Ever After High


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč

Trochu odvážnější a extravagantnější panenky Barbie – to jsou Ever After High postavy, po kterých touží nejedna malá holčička. Každá malá dívenka touží mít alespoň jednu panenku, která se stane její nejlepší kamarádkou a společnicí pro dlouhé chvíle.

Ever After High panenky mají jedinečný styl. Jsou úplně jiné, nežli panenky Barbie, které sází na roztomilost. Jsou oblečené ve školních šatech, ale nechodí do obyčejné školy – navštěvují pohádkovou Ever After High školu. Tyto panenky disponují čarovnými schopnostmi a možná právě to je to kouzlo, které na nich malé slečny láká. Odlišují se, jsou rebelské a zlobivé -  a tím vybočují z řady před populárními Barbie.

V naší nabídce naleznete Ever After High panenky z hloubi lesa, šlechtice, ale i rebely. Každá panenka dokáže zaujmout svým vzhledem i oblečením. Pořiďte vašim ratolestem  dceru srdcové královny Lizzie Hearts, dovolte jim pohrát si s panenkami z lesního festivalu nebo jejich sbírku rozšiřte o řadu šlechticů.


Kategorie