566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Figurky + příslušenství

Udělejte si hru s modely Bruder ještě zábavnější. Vytvořte si pracoviště se vším všudy. V nabídce naleznete figurky pracovníků, zvířátek, policistů a dalších různých pracovníků. Dále zde naleznete různé sady pro zvířata.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Je vaše dítko fanouškem farmaření, jezdectví či se rádo pohybuje v oblasti hospodářství? Chcete mu pro jeho chvilky plné radostného a ničím nerušeného hraní dopřát kvalitní, pěkně zpracované a navrch ještě zdravotně nezávadné hračky? Pak se spolehněte na preciznost, rozmanitý výběr a kvalitu, kterou vám přináší hračky Bruder. Věříme, že si z našeho pestrého sortimentu dokážete vybrat a vzbudíte tak s hračkou u vašeho potomka obrovský úspěch.

Figurky této značky se pyšní pečlivým zpracováním, díky kterému si můžete být každý rodič, jež chce pro své dítě jen to nejlepší, naprosto jistý, že mu darovanou hračkou nikterak neublíží. Výrobky jsou vyrobeny z kvalitního ABS plastu, který je dostatečně odolný, aby ustál hraní malých dítek a zároveň i zdravotně nezávadný, což mu jakožto svědomití rodiče jistě přičtete k dobru. Vaše dítě si tak bude moci užívat ničím nerušené chvilky zábavného hraní, při kterém se rozhodně nudit nebude.

Máte-li syna, určitě jste se setkali s toužebným přáním stát se hasičem, dřevorubcem či majitelem stáje s koňmi. Dětské sny jsou bohužel až příliš často mnoha rodiči nevyslyšeny – a důvod navíc, proč k těmto tužbám a přáním přistupovat jinak! Pokud se i vaše dítko zmínilo, že by se jednoho dne rádo stalo odvážným hasičem, dopřejte mu tu možnost přiblížit si své sny mnohem dříve. Na výběr máte hned z několika různorodých a jistě i zajímavých variant, mezi kterými vybrat toho pravého je radost i umění.

Hračky Bruder jsou vaše trefa do černého. Jedná se o spolehlivého výrobce hraček s dlouholetou tradicí, jež si zakládá na dětských přáních a těm se snaží maximálně vyhovět. Ať už hledáte statečného hasiče, statného dřevorubce či snad chcete pořídit realisticky vyhlížející bagr, vozík a sedlo pro koně či jiné drobnosti týkající se venkova a zemědělství, v našem sortimentu jistě uspějete na výbornou!

« Zpět | Tisk

Kategorie