566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Hrnečky

Jakmile Vaše dítě vyroste do věku, kdy bude moci samo stolovat společně s Vámi u jednoho stolu, případně v dětské stoličce, nastává pro vás ten nejlepší čas pro nákup dětské jídelní sadyZaručujeme Vám nejen precizní provedení, ale i kvalitní a zdraví neškodlivé materiály, ze kterých jsou hrnečky, láhve a sady zhotoveny.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Jakmile Vaše dítě vyroste do věku, kdy bude moci samo stolovat společně s Vámi u jednoho stolu, případně v dětské stoličce, nastává pro vás ten nejlepší čas pro nákup dětské jídelní sady. Naučit potomka správným způsobům stolování je mnohdy běh na dlouhou trať, my ale pro vás máme zajímavý tip, díky kterému to určitě bude o něco jednodušší. Kouzlo se skrývá v lákavě provedené jídelní sadě, díky které se bude Vaše ratolest na podávání pokrmů těšit.  

Má u Vás každý člen rodiny svůj vlastní hrníček? Pak byste rozhodně neměli zapomínat ani na ty nejmenší a i jim vybrat hrneček pro děti. Nechte se okouzlit naší pestrou nabídkou, která čítá nejen porcelánové hrnky, ale i plno dalších užitečných věcí. Má-li Vaše dítě problém s udržením pozornosti během jídla, není nad čím váhat. Zaujměte jen oblíbeným motivem, kreslenou postavičkou či pestrostí barev, pro které jsou naše výrobky typické. Zaručujeme Vám nejen precizní provedení, ale i kvalitní a zdraví neškodlivé materiály, ze kterých jsou hrnečky i jídelní sady zhotoveny.

Ani dětská jídelní sada rozhodně není na škodu. Díky ní se bude vaše dítko těšit na dobu snídaně, oběda i večeře. Jídelní sada pro děti představuje ideální způsob, jak dítě vést k vhodnému chování se u stolu. Přistupte k této formě učení jako k zábavné hře! Jakmile podáte pokrm v jídelní sadě, řekněte mu, že se na talíři ukrývá obrázek, který uvidí jen tehdy, kdy všechno pěkně sní. Rázem bude oběd fuč a dítko veselé, že obrázek objevilo.

Ať už jste si k nám přišli vybrat hrnek s motivem, kterým Vašemu dítěti uděláte radost věnováním k narozeninám, svátku, ke dni dětí či jakékoli jiné příležitosti. Nebo jídelní sadu, se kterou bude podávání jídla klidnou záležitostí, věříme, že dokážeme splnit Vaše představy.


Kategorie