566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

KOVAP


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
  • 2
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1
  • 2

Hračky z kovu si možná pamatujete jako děti, kdy slavily obrovský úspěch. Jestliže jste podobnou hračku vlastnili, určitě víte, kolik je s ní zábavy. Pravda je i taková, že plechové hračky daleko více vydrží, a proto jsou vhodné pro dítka všech věkových kategorií. Nechte se inspirovat naší pestrou nabídkou českých kovových hraček a vyberte vašemu potomkovi tu nejlepší!

Dětské plechové hračky ještě ani zdaleka nevyšly z módy. Dnešní doba je moderní a dává přednost hračkám z plastu, ovšem ty se svou výdrží nemohou rovnat kovovým modelům. Jistě vás potěší pestrá a rozmanitá nabídka našeho sortimentu, která zahrnuje různorodé výrobky značky Kovap. U těch si můžete být jistí nejen kvalitou materiálu, ale i pečlivým provedením a dlouhou výdrží. Hračka tak vaší ratolesti bude dělat společnost dlouhý čas.

Jestliže si potrpíte na české hračky, jste na správném místě. Proč utrácet nekřesťanské peníze za nekvalitní hračky neznámého původu? Chtějte pro vaše děti jen to nejlepší. A co u nás můžete najít? Každého chlapce zaručeně potěší Kovap traktory. Ty se pyšní detailním zpracováním a chvíle strávené hraním tak budou velmi realistické. Velice oblíbení jsou i hračky na klíček, které u dětí dokážou vzbudit zájem.

Ať už si v naší nabídce vyberete traktor s vlečkou, plechovou sanitku nebo nádherné a především odolné hasičské auto, zaručujeme vám, že se do hraní s hračkami Kovap necháte vtáhnout společně s vašimi dětmi!


Kategorie