566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Létající draci a JOJO

Jojo a létající draky znáte snad úplně všichni. Vždyť právě tyto dvě hračky jsou pojmem právě z dob Vašeho dětství! Určitě i Vy jste měli dřevěné jojo, se kterým jste se učili ovládnout techniku správného navíjení a s létajícím drakem jste naopak běhali po kopcích a snažili se jej dostat co možná nejvýše do oblak. Ani Vaše děti, byť je dnes úplně jiná doma, by neměly o tento druh zábavy přijít, protože rozhodně má něco do sebe. Uvidíte, že vy, ani vaše dítka rozhodně nebudete litovat!


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Jojo a létající draky znáte snad úplně všichni. Vždyť právě tyto dvě hračky jsou pojmem právě z dob Vašeho dětství! Určitě i Vy jste měli dřevěné jojo, se kterým jste se učili ovládnout techniku správného navíjení a s létajícím drakem jste naopak běhali po kopcích a snažili se jej dostat co možná nejvýše do oblak. Ani Vaše děti, byť je dnes úplně jiná doma, by neměly o tento druh zábavy přijít, protože rozhodně má něco do sebe. Ačkoli je pravdou, že současné době vládne elektronika, najděte si společně s potomky čas na hraní s hračkami, které si nostalgicky spojíte s Vašimi dětskými léty. Uvidíte, že ani vy, ani vaše dítka rozhodně nebudete litovat!

Věříme, že i dnešní děti této joju podlehnou a budou se s rodiči či kamarády předhánět, komu z nich se povede více dokonalých navíjení. Věřte nebo ne, ale jojo rozhodně ještě nevyšlo z módy. Ačkoli se jeho podoba za léta jeho existence značně změnila, i tak se najdou tací, kteří s ním zvládnou hotové zázraky. Proč se společně s dětmi nepustit do zdravého soutěžení? Uvidíte, že i vy pověstnému a nezapomenutelnému joju přijdete na chuť!

V naší nabídce objevíte i pestrou škálu létajících draků. I v tomto případě je řeč o klasické dětské zábavě, která se těší velké popularitě i v dnešní době. Létající draci vznášející se v oblakách, nad nimiž máte jedinou moc právě vy – no řekněte sami, nezní tato představa více než lákavě? Úplně stejně, jako to vnímáte vy, tuto zábavu a touhu po moci vnímají i vaše ratolesti.  Létající drak může mít nespočet podob, barev i velikostí. Vyberte vašemu dítku, nebo i společně s ním, toho nejlepšího, který se vznese úplně nejvýše. Pak stačí jen počkat na příznivý a dostatečně silný vítr a zábava, která nezná hranic, může klidně začít!


Kategorie