566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Míč GLOBUS 230mm

Akce
    Míč GLOBUS 230mm


Pokud jsou vaše děti, to platí jak pro kluky, tak i pro holky vzdělaní a chtějí se dále vzdělávat, pak je tento míč pro ně ten vhodný. Na míči je vyobrazen celý svět, děti ho mohou prozkoumávat, učit se nové státy a hlavní města.

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: Míč GLOBUS 230mmZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Původní cena:
128 Kč
Cena vč. DPH:
149 Kč
Cena bez DPH:
123 Kč

John
H007986

Pokud jsou vaše děti, to platí jak pro kluky, tak i pro holky vzdělaní a chtějí se dále vzdělávat, pak je tento míč pro ně ten vhodný. Na míči je vyobrazen celý svět, děti ho mohou prozkoumávat, učit se nové státy a hlavní města a přitom si s míčem užít mnoho zábavy.  Míč je vhodný pro děti již v nejmenším věku. Je z dobrého materiálu, nemůže se Vašemu dítku nic stát.

S míči je vždy velká zábava a radost si s nimi hrát.

  • Průměr: 23 cm
  • Materiál: PVC
  • Motiv:  Země

Míč je vhodný pro děti od 10 měsíců.

Společnost John byla založena v roce 1926. Firma se v začátcích zaměřovala na výrobu pneumatik.Plastové míče se začaly vyrábět po roce 1954. Teď společnost nabízí ve svém sortimentu hračky na zimní radovánky, gymnastické míče, vybavení na pláž a k moři nebo například vybavení na kemping.Velmi známá jsou také hopsadla ve travu zvířátek značky John.


Kategorie