566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Ostatní hračky pro kluky


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Máte doma malého raubíře, který chvilku neposedí a neustále vymýšlí nové a nové lumpárny? Pak určitě moc dobře víte, jak složité je takové dítko zabavit. Vybrat hračku pro kluka není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Naštěstí je tu náš rozmanitý sortiment plný zajímavých hraček, které dokážou upoutat pozornost i toho největšího zlobivce. Nechte se u nás inspirovat a uvidíte, že zaručeně najdete tu pravou hračku pro vaše dítko!

Nesnažíme se všechny děti házet do jednoho pytle. Uvědomujeme si, že každého chlapce baví něco jiného – zatímco jeden nedá dopustit na letecké akrobacie prováděné se stíhačkou, jiný se naopak rád promění v divokého náčelníka kmene indiánů a další zase neodolá možnosti zdokonalit se ve hře dětského kulečníku. U nás můžete splnit představy a přání vašeho dítka – nabízíme vám pestrou nabídku různorodého sortimentu, který skrývá od každé záliby něco. Ať už tedy hledáte masku pro indiána nebo stíhačku pro jejího pilota, u nás jste na správném místě.

Patří vaše dítě mezi ty trpělivější? Pak mu největší radost uděláte modelem letadla, které si bude moc svépomocí složit. Uvidíte, že jakmile jej necháte dokončit to samotného, bude mít ze složeného modelu daleko větší radost. V naší nabídce samozřejmě nechybí ani nejrůznější vybavení pro milovníky silnic. Najdete u nás jak autíčka, tak i sadu dopravních značek, která hraní povýší na daleko lepší a pro děti zábavnější úroveň.

Ať už si z naší nabídky hraček pro kluky vyberete cokoli, můžete se do hraní zapojit i vy. Nejenže tak strávíte čas s vaší ratolestí a utužíte tak vzájemné vztahy, ale zároveň se příjemně pobavíte a užijete si spoustu srandy a legrace.


Kategorie