566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Ostatní panenky


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Panenky doprovází životy malých holčiček již odnepaměti. Určitě jste i vy měli alespoň jednu panenku, kterou jste nosili všude s sebou, česali jste ji či zajímavě oblékali. Současné panenky se od těch dřívějších v mnohém liší. Nejenže vypadají jinak, ale jsou i lépe propracované a co víc umí i spoustu zajímavých věcí – plakat, čůrat, brečet, zavírat očička. Není se proto čemu divit, že malé holčičky jdoucí ve šlépějích svých maminek touží po panence, o kterou se budou moci pečlivě a s láskou starat.

Naše nabídka je na panenky více než pestrá a jistě rozmanitá. Ať už hledáte jakoukoli panenku pro malé i větší holčičky, věříme, že i nás si dokážete vybrat. Jednou z nejoblíbenějších v dnešní době je panenka Baby Born, která umí vše – podobně jako malá miminka.  Tato panenka pláče, pije vodu z lahvičky, můžete ji krmit speciální kašičkou. Kromě panenky lze u nás pořídit si spoustu souvisejících doplňků, jako například vaničku na koupání, oblečky či kočárek. Panenka miminko udělá radost každé holčičce!

Pro všechny malé parádnice je ideální volbou panenka Steffi, která splní všechny jejich představy. Vyberte si u nás z rozmanité škály panenek, které mohou být oblečené do svatebních šatů, zimních oblečků či se mhou pyšnit nádherně dlouhými vlasy, které lákají k česání a nejrůznějším úpravám. Panenka Steffi se stane nejlepší kamarádkou každé holčičky, jež se ráda fintí!

Miluje vaše holčičky panenky Winx? Pak jí potěšte a pořiďte jí u nás jednu ze zajímavých postaviček, které si získaly srdce nespočtu malých princezen!


Kategorie