566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Panenky Stefi a Evička


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Podobná panence Barbie, ale přesto s jedinečným stylem a vzhledem, který si zamilujete – to je panenka Steffi Love, které neodolá nejen vaše malá princezna, ale kterou si jistě oblíbíte i vy! Máte-li doma holčičku, udělejte ji radost pořízením jedné Steffi Love panenky, která může být pohádková, svatební či s extra dlouhými vlasy!

Naše rozmanitá nabídka čítá celou řadu Steffi Love panenek, mezi kterými je jistě radost vybírat. Zavzpomínejte na svá dětská léta a vžijte se do nadšení všech malých holčiček, které chtějí panenky nejrůzněji oblíkat, česat a zažívat s nimi různorodá dobrodružství. Věříme, že náš sortiment dokáže naplnit nejen vaše, ale i dětské představy – tak si pojďte vybrat!

Která panenka Steffi Love udělá vaší malé princezně tu největší radost? Bude to malá mořská víla s nádherně rudými vlasy s nádechem rozbouřeného moře? Nebo dáte přednost krásné panence zahalené do teploučkého zimního oblečku, který svou čistou bělostí září na dálku? Či snad u vás vyhraje panenka ve svatebních šatech a krásným závojem, jež je připravená vyslovit své osudové ano?

Snažíme se splnit představy každé malé holčičky. Nechybí u nás ani oblíbení partneři panenek – panáčci se jménem Kevin, které je rovněž možné oblékat. Možná vaší ratolesti uděláte radost pořízení šťastné rodinky, kde kromě těhotné panenky Steffi Love nalezne i panáčka Kevina a malou sestřičku.

Ať už se rozhodnete pro panenku sedící v sedle roztomilého koníka, odvážnou snowboardistku, šťastnou majitelku štěňátek či princeznu, vaše dítko zaručeně potěšíte a odměnou vám budou očička plná štěstí i nadšení. 


Kategorie