566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Pokladničky

Nabízíme pokladničky pro úplně nejmenší šetřílky, ale i pro starší spořivá dítka, která si chtějí nastřádat penízky na vytouženou hračku, nový batoh do školy či cokoli jiného. Pokladničku si můžete vybrat podle barvy, velikosti nebo tvaru.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
  • 2
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1
  • 2

Vést dítka ke správnému hospodaření s penězi není na škodu již od útlého věku. Samozřejmě jim nemusíte dávat vysoké kapesné, díky kterému by si financí neuměly vážit, ale naučit je správně odhadnout cenu věcí a vést je k šetření určitě stojí za to. Aby vaše ratolesti braly tohle učení formou zábavné hry, pořiďte jim pestrobarevnou pokladničku. Uvidíte, že rázem na spoření drobných mincí budou hledět z úplně jiného úhlu!

V našem sortimentu naleznete různorodé dětské pokladničky, které hrají nejen nejrůznějšími tvary, ale i pestrobarevnými barvami a motivy. Věříme, že dokážeme do posledního puntíku splnit představy holčiček i chlapečků bez rozdílu věku. Nabízíme pokladničky pro úplně nejmenší spořílky, ale i pro starší šetřivá dítka, která si chtějí naspořit penízky na vytouženou hračku, nový batoh do školy či cokoli jiného.

Každá pokladnička, jež je k dostání v naší nabídce, se vyznačuje pečlivým provedením a kvalitním materiálem, ze kterého je zhotovena. Naleznete zde pokladničky na peníze ve tvaru boty, tradičního prasátka i klasických plechových válců se zajímavým obrázkem. Nechybí ani populární pokladničky na krk, které si možná pamatujete ještě z dob vašeho dětství. Jakožto rodiče znáte svá dítka nejlépe, proto jistě budete vědět, který kousek by je nejvíce potěšil. Nejste si jistí a nechcete je zklamat? V takovém případě není nic jednoduššího, nežli je nechat si vybrat.

Zatímco malé děti potěší například pokladnička s motivem krtečka, který je v dětských očích oblíbeným kresleným hrdinou, starším dětem udělá radost pokladnička velká plechová. Ta slibuje skutečně dostatek prostoru pro všechny naspořené penízky. Nemusíte vaše drobečky do spoření financí nutit, ale přistupte k tomu jako k zábavné činnosti. Z legrace se s nimi vsaďte, kolik korunek se do velké pokladničky vejde. Odhadovaná čísla si někam nepište a vy schválně číslo přestřelte. Dítě bude s nadšením spořit co nejrychleji a jeho radost z výhry jistě dojme i vás.


Kategorie