566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Příslušenství

Při skládání puzzlů se vyplatí mít gumovou podložku, na kterou puzzle skládáte, a která se dá kdykoliv srolovat, aby vaše dosavadní práce nepřišla na zmar. Po složení puzzlů a uchování vaší práce je vhodné puzzle zalepit, aby se mohly pověsit na zeď. K tomu je potřeba mít speciální lepidlo na puzzle, které dokáže prostoupit každou skulinou, je průhledné a nezanechává žádné šmouhy.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Puzzle je skvělá logická hra jak pro děti, tak pro dospělé. Děti potěší puzze s pohádkovými motivy jako je např. Ledové království nebo Krteček. Pro dospělé jsou vhodné motivy zeměkoule, měst, přírody a další. Věkovým kategoriím jsou také přizpůsobeny počty dílků, které se pohybují v rozmězí od 2 do 9000 ks.

Novinkou a velmi žádaným produktem posledních let se staly 3D puzzle, které lze skládat do tvaru koule, postaviček nebo historických budov. Tyto puzzle lze skládat bez použití lepidla, protože dílky do sebe skvěle zapadají.

Při skládání se vyplatí mít gumovou podložku, na kterou puzzle skládáte, a která se dá kdykoliv srolovat, aby vaše dosavadní práce nepřišla na zmar. Po složení puzzlů a uchování vaší práce je vhodné puzzle zalepit, aby se mohly pověsit na zeď. K tomu je potřeba mít speciální lepidlo na puzzle, které dokáže prostoupit každou skulinou, je průhledné a nezanechává žádné šmouhy.


Kategorie