566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

SIKU Control 6792 - Bluetooth, John Deere 7310R s čelním nakladačem

SIKU CONTROL – Bluetooth, John Deere s předním nakladačem Nyní můžete ovládat traktor John Deere s předním nakladačem pomocí s...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Control 6792 - Bluetooth, John Deere 7310R s čelním nakladačemZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Původní cena:
3778 Kč
Cena vč. DPH:
3898 Kč
Cena bez DPH:
3221 Kč

Siku
71012537

SIKU CONTROL – Bluetooth, John Deere s předním nakladačem

Nyní můžete ovládat traktor John Deere s předním nakladačem pomocí smartphonu, tabletu nebo SIKU CONTROL – Bluetooth, dálkovým ovladačem (6730-není součástí balení).

Ovládání je jednoduché, intuitivní a zábavné. Hru si užijete nejen doma, ale i na cestách. Stáhněte si aplikaci a aktivujte připojení Bluetooth a zábava začíná (technologie Android a iOS).

John Deere 7310R je nejsilnějším členem řady 7R.

Model SIKUCONTROL je vyrobený z kovu s plastovými součástkami. Veškeré funkce a pět rychlostních stupňů traktoru lze ovládat pomocí aplikace. Traktor může být ovládán pomocí virtuálního joysticku nebo pohybových a sklonových čidel mobilních zařízení. Tato intuitivní funkce je vítaná změna a poskytuje další herní zábavu. Aplikace umožňuje přesné manévrování.

U traktoru lze zapnout přední, zadní světlomety a světla na kabině. Můžete si uložit název traktoru. Nastavení a funkce aplikace jsou průběžně aktualizovány. Pomocí funkce OTA (over-the-air) aplikace lze přímo aktualizovat software traktoru.

Rozměry produktu: 29,5 x 17,5 x 14,7 cm

Věk: 3+


Kategorie