566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

SIKU Super 6282 - Sada větších aut + vrtulník, 5ks

Sada větších aut + vrtulník Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel se vyznačují pr...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SIKU Super 6282 - Sada větších aut + vrtulník, 5ksZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Cena vč. DPH:
518 Kč
Cena bez DPH:
428 Kč

Siku
71006282

Sada větších aut + vrtulník

Modely aut, pracovních strojů, letadel, vrtulníků a dalších vozidel se vyznačují precizně zpracovanými detaily, které věrně kopírují skutečné stroje. SIKU, to je splněný sen všech malých chlapců. 

  • Rozměr balení: 28,4 x 4,8 x 10,6 cm
  • Věk: 3+
  • Výrobce: Siku
  • Materiál: kov

 

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.


Kategorie