566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Školní potřeby

Končí léto, nový školní rok už ťuká na dveře a vy nemáte pro své dítě žádné pomůcky do školy? Vše potřebné pro Vašeho malého školáka, naleznete právě u nás!


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:
Končí léto, nový školní rok už ťuká na dveře a vy nemáte pro své dítě žádné pomůcky do školy? Vše potřebné pro Vašeho malého školáka, naleznete právě u nás!

Je na čase vyrazit do školy v plné výbavě. Nákup školních potřeb by se neměl nikdy podceňovat. Kupujte je levně a kvalitně.

Jako každý se samozřejmě zaměříte na školní sešity a desky, které děti potřebují ve škole nejvíce. Můžete si vybrat linkované, prázdné nebo čtverečkované sešity různých velikostí od A8 po A4.

Do školy se vám jistě bude hodit také výtvarný kufřík, který si můžete vybrat s různými motivy, jako je například Krteček, Princezny, Pejsci a všelijaké další obrázky.

Pro nejmenší školáčky tady máme nachystané kornouty na dobroty, pro lepší seznamování s učiteli a spolužáky.

Dále vám nabízíme různé penály, pouzdra, ořezávátka, gumy a mnoho dalších doplňků.

Abyste to měli ale kam uložit, budete jistě potřebovat školní aktovku. Stylové školní batohy jsou pohodlné a budou Vám krásně sedět na zádech. Navíc si do nich můžete vložit cokoli budete chtít, včetně láhve na pití a krabičky na svačinu.

Tak se připravte a hurá do školy!


Kategorie