566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Šlapací traktory, přívěsy

Dětský šlapací traktor  se v očích vašeho potomka zaručeně setká s úspěchem. Pro chvíle strávené venku je tento typ hračky více než ideální! Nabízíme vám možnost pořízení samostatného traktoru, ke kterému můžete později dokoupit vlečku, stejně jako si u nás můžete vybrat rovnou celý komplet.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
  • 2
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1
  • 2

Trávit co možná nejvíce volného času s dětmi na čerstvém vzduchu je bezesporu jedno z největších přání drtivé většiny rodičů. Možná i vy přemýšlíte nad způsobem, jak svou ratolest nenásilným způsobem přinutit hrát si venku a trávit zde spokojené chvíle, ale i přes veškerou snahu se vám zkrátka nedaří. Jestliže jste již vyzkoušeli vše, co bylo ve vašich silách, přicházíme vám na pomoc, kterou zaručeně uvítáte.

Náš různorodý a více než pestrý sortiment nabízí rozverným dítkům vzhledově přitažlivé hračky, kterým neodolají. První z nich je například šlapací traktor, který sklidí úspěch především u chlapečků. Jestliže doma máte malého nadšence podobných strojů, který si rád hraje s traktory a napodobuje tak nejrůznější zaměstnání, je dětský šlapací traktor vaší trefou do černého. U nás si můžete vybrat z mnoha druhů, které se od sebe navzájem liší nejen barvou, ale i tvarem či typem přívěsu, který za ně lze velice snadno připojit. V neposlední řadě hraje důležitou roli i cena, proto jsme se snažili připravit pro vás rozmanité cenové rozpětí, ve kterém si jistě dokáže vybrat úplně každý.

Dětský šlapací traktor s vlekem se v očích vašeho potomka zaručeně setká s úspěchem. Na vlek, který je součástí traktoru, pak dítko může naložit vše, co mu přijde pod ruku. Pro chvíle strávené venku je tento typ hračky více než ideální!

Nabízíme vám možnost pořízení samostatného traktoru, ke kterému můžete později dokoupit vlečku, stejně jako si u nás můžete vybrat rovnou celý komplet – záleží jen na vás, pro co se rozhodnete. Pro nejmenší nadšené farmáře je jasnou volbou šlapací traktor Rolly Junior, naopak těm starším udělá největší radost šlapací traktor Smoby, který je propracovanější a do detailů i mnohem dokonalejší.


Kategorie