566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

SPIRIT ROZKOŠNÍ PONÍCI

SPIRIT ROZKOŠNÍ PONÍCI  Staňte se součástí přátelství, statečnosti a dobrodružství z animovaného fi...

X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka: SPIRIT ROZKOŠNÍ PONÍCIZboží nelze koupit, protože neznáme jeho přesnou dostupnost.
Cena vč. DPH:
240 Kč
Cena bez DPH:
198 Kč

Mattel
H062277

SPIRIT ROZKOŠNÍ PONÍCI 

Staňte se součástí přátelství, statečnosti a dobrodružství z animovaného filmu Spirit Rozkošní poníci společnosti DreamWorks! Objevte překvapivou zábavu s mini koníky Spirit Rozkošní poníci (5 cm) na motivy filmové slavnosti Miradero! Každý slavnostně vyzdobený koník je zabalený v neprůhledném sáčku, ze kterého si ho vybalíte, a má na hřívě nebo krku slavnostní květinovou girlandu (jeden ze sáčků obsahuje postavičku se speciální funkcí změny barev – stačí nanést trochu vody a počkat, dokud se girlanda neobjeví). Můžete vybalit a nasbírat 10 slavnostních mini koníků v různých krásných barvách! Fanoušci je mohou nasbírat všechny (každá hračka se prodává samostatně dle aktuální nabídky). Barvy a vzhled se mohou lišit. 

Parametry:

  • Věk: 3+

HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH. VARIANTU NELZE VYBRAT, OD VÝROBCE SE JEDNÁ O PŘEKVAPENÍ. VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB.

Děkujeme za pochopení.

Obrázky jsou ilustrační.

Cena je za 1 ks.


Kategorie