566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Sylvanian families

Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a od té doby si je zamilovali lidé po celém světě. Tato řada hraček přitahuje lidi různých věkových skupin a je postavena na třech hlavních konceptech: příroda, láska a rodina. Na tomto základě si můžou děti rozvíjet představivost, učit se pečovat a sdílet společně všechny pocity. 
Sylváni byly původně lesní tvorové seskupení do rodin. Díky jejich obrovské popularitě ale mezi ně přibyla i ostatní zvířátka jako jsou kočky, psi i ovečky. Všichni spolu žijí harmonicky ve světě plném fantazie a stejně jako skutečné rodiny zažívají vlastní příběhy.
Ke všem těmto postavičkám je možné dokoupit různé vybavení, jako jsou domy, nábytek, autíčka a mnoho dalších krásných doplňků, které dotvářejí svět Sylvanian Families.

 


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Ničím malou holčičku nepotěšíte tolik, jako domečkem a veškerým příslušenstvím. A proč se držet staré klasiky, že domeček musí být nutně jen pro panenky? Zkuste společně s vaším dítětem objevit kouzlo a roztomilost sylvanian family, které si vás zaručeně získají! V našem pestrém sortimentu můžete pořídit vše, co je pro veselé a ničím nerušené hraní potřeba!

A co je to vlastně sylvanian family? Jedná se o rodinku roztomilých zvířátek, které můžete ubytovat do prostorného domečku, ve kterém nebude chybět veškeré potřebné vybavení – ať už to bude toaleta, piano se židličkou, nábytek s televizí či jiné drobnosti, které dělají domov domovem. Kromě domečků či různých doplňků i nás můžete koupit i samotné figurky, které si jistě získají vaše srdce. Mezi nejoblíbenější figurky zvířátek patří myška, do které se jednoduše nelze nezamilovat – uvidíte, že nejen vaše dítko, ale i vy si myšku oblíbíte!

Pořiďte vaší ratolesti sylvanian family dům společně s vybavením a jednou ze zvířecích rodinek, které u nás naleznete v rozmanité nabídce a užívejte si pohled na zabavené dítě, které si vydrží hrát i dlouhé hodiny. Nezáleží na tom, zda dítku koupíte rodinu ježků, králíčků, myšek nebo pejsků – dítě si je na první pohled zamiluje. A kdo ví, možná si s dítětem budete hrát i vy!


Kategorie