566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Tříkolky, koloběžky, čtyřkolky

Dětská tříkolka s vodící tyčí tak dává dětem pocit volnosti a rodičům naopak jistotu, že se dítko vlivem nerovnováhy nedostane do míst, kde mu hrozí nebezpečí. Jízda na tříkolce je vhodnou volbou na procházky, kdy dítě nebudete nutit sedět v kočárku, a naopak mu umožníte posadit se na tříkolku, jejíž cestu ale budete mít plně ve své moci. Pro starší děti u nás naleznete šlapací tříkolku nebo koloběžku.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
  • 2
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1
  • 2

Chcete s vaším dítkem trávit co možná nejvíce času venku na čerstvém vzduchu, ale i přes veškerou vaši snahu a nápady se vám nedaří ratolest dostat z domu? Pak věřte, že se s podobnou situací nepotýkáte jen vy, ba naopak jí řeší nespočet rodin, kde děti tak trochu určují plány. Nezoufejte, naštěstí pro vás máme řešení, díky kterému vaše dítě bude ještě prosit a žadonit, abyste s ním opět zašli ven!

Zajímá vás, v čem se skrývá to úžasné kouzlo? Nečekejte nic složitého, neboť řešení je velice jednoduché: zkrátka stačí pořídit vašemu dítěti líbivou koloběžku, lákavou tříkolku nebo veselou čtyřkolku, která ratolest přesvědčí k času strávenému pod širým nebem!

V naší pestré nabídce myslíme na děti všech věkových kategorií a každému dítěti chceme udělat radost. Ta úplně nejmenší dítka, která se teprve snaží koordinaci a rovnováze udělá největší radost tříkolka s vodící tyčí. Tento kousek je vhodnou volbou na procházky, kdy dítě nebudete nutit sedět v kočárku, a naopak mu umožníte posadit se na tříkolku, jejíž cestu ale budete mít plně ve své moci. Dětská tříkolka s vodící tyčí tak dává dětem pocit volnosti a rodičům naopak jistotu, že se dítko vlivem nerovnováhy nedostane do míst, kde mu hrozí nebezpečí.

Pro starší dítka je u nás připravena šlapací tříkolka, kterou si zde můžete vybrat z mnoha zajímavých provedení i cenových rozpětí. I v tomto případě nechybí šlapací tříkolka s vodicí tyčí – jasná volba pro starostlivé rodiče, kteří ještě nemají v dětech jistotu. Naopak pro dítka, která již udrží rovnováhu a vědí, kam se jezdit smí a kam ne, je určená kovová dětská šlapací tříkolka, která pro svou pevnou a odolnou konstrukci vydrží i občasnou nehodu.

Nejstarším dětem nabízíme koloběžky, které lákají nejen vzhledem, ale i funkcemi. Dětská koloběžka je ideálním dárkem, který se v dětských očích setká s úspěchem i nadšením. U nás naleznete koloběžky pro děti, jež zaujmou nejen vás, ale především vaše ratolesti!


Kategorie