566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

VIP pets


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

Hledáte dokonalý dárek pro malou princeznu? Pak věřte, že jste na správném místě! Není malé holčičky, která by se doslova nezbláznila do roztomilých VIP pets mazlíčků, kteří nejenom krásně a neodolatelně vypadají, ale zároveň slibují hodiny a hodiny spokojeného hraní! Máte-li doma rozverné dítko, které více než po čemkoli jiném touží právě po těchto postavičkách, můžete se k nákupu nechat inspirovat naším rozmanitým sortimentem. Věříme, že vy, stejně jako vaše děti, rozhodně nebudete zklamaní!

VIP pets představují rozkošné hračky, kterým jednoduše již od prvního pohledu nejde odolat. Vůbec se nedivíme dítkům, že po nich touží a dala by nevíme co za to, aby alespoň jednoho pets miláčka mohla mít. Proto jsme se rozhodli jejich přání a tužby splnit a připravili jsme tuhle více než pestrou nabídku, která čeká jen na to, až si z ní vyberete svého favorita.

A co všechno vám a vašim dětem můžeme nabídnout? V první řadě nutno zmínit lákavou nabídku samostatně prodejných pets mazlíčků. Zpravidla je jejich součástí kufřík s doplňky, kterými mohou dítka zvířátka různě zdobit a zkrášlovat. Nejenže VIP pets mazlíček následně vypadá ještě více k zulíbání, ale zároveň připojené doplňky slibují další úroveň hraní. Nechybí samozřejmě ani vícekusová balení, ve kterých můžete získat i dva mazlíčky za jednu přátelskou cenu a potěšit tak naráz dvě dítka – zkrátka jak se říká, zabít dvě mouchy jednou ranou.

Jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších kousků patří VIP pets Cynthia, která si možná získala srdce i vašich dětí. My se rozhodně ničemu nedivíme – roztomilý pejsek s výrazně modrou hřívou totiž okouzlil i nás. Neméně oblíbenou je i VIP pets mazlíček Lilith.

Ať už se rozhodnete vašemu dítku pořídit mazlíčka s červenou, modrou, rezavou či hnědo hřívou, zaručujeme vám úspěch a radost, kterou zahlídnete v dětských očích. Jako dárek jsou VIP pets jasnou trefou do černého. A kdo ví – možná jim neodoláte ani vy!


Kategorie