566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Woody stavebnice a kostky

Woody kostky jsou vynikají svým jednoduchým, ale účelovým zpracováním. Dřevěné hračky Woody jsou vyrobeny z kvalitního, ekologicky zpracovaného dřeva v přírodních barvách a některé jsou nabarveny jasnými nezávadnými barvami. Mohou si procvičovat jemnou motoriku rukou a učí se rozeznávat tvary a barvy.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:



  • 1

Woody kostky, Woody stavebnice a Woody skládačky vynikají svým jednoduchým, ale účelovým zpracováním. Dřevěné hračky Woody jsou vyrobeny z kvalitního, ekologicky zpracovaného dřeva v přírodních barvách a některé jsou nabarveny jasnými nezávadnými barvami. Nejmenší děti si určitě nejraději pohrají s klasickými kostkami Woody a skládačkami Woody, u kterých si mohou procvičovat jemnou motoriku rukou a učí se rozeznávat tvary a barvy. U Woody šněrovací skříňky děti zase provlékají tkaničky dřevěnými oblečky, což bude určitě bavit malé holčičky. 

Klasické stavebnice Woody se skládají až ze 100 dílů kostek různých barev a tvarů, které děti mohou skládat do komínků nebo si postaví  třeba i hrad a  tak rozvíjí svou fantazii. Tyto dřevěné hračky jsou u dětí ve velké oblibě - jsou příjemné na dotek a dá se s nimi dělat spousta věcí!


Kategorie