566 466 176 (Po-Pá 8:00 - 16:00)

Osobní odběr:  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Zlín, Bystřice nad Pernštejnem a Bratislava

Košík je prázdný

Yoo Hoo zvířátka

YooHoo & friends jsou zvířátka z populárního televizního seriálu, který má mnoho "učenlivých témat" o životním prostřední, vzácných druzích zvířat a kulturním dědictví. Vyberte si jednoho z 5 plyšáků a zažívejte s ním nová dobrodružství.


NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


Výběr dle parametrů
5000 Kč
20000 Kč
  • 1
X

Jakmile produkt naskladníme. Zašleme Vám e-mail s upozorněním a hlídání se deaktivuje

Sledování položky

Vybrána položka:  • 1

YooHoo & friends jsou zvířátka z populárního televizního seriálu, který má mnoho "učenlivých témat" o životním prostřední, vzácných druzích zvířat a kulturním dědictví. YooHoo se společně se svými chlupatými kamarády vydává do světa, aby chránili jejich vzácný strom. Na jejich cestě potkávají i další kamarády z ohrožených druhů zvířat.

Parta velkookých plyšáků: mrzout Lemmeeho (lemura), fanynka Chewoo (veverky), koumák Roodeeho (opice Malpy Kapucínské), princeznička Pammee (Fenek liška) a vůdce YooHoo (komba ušatý).

Plyšová zvířátka zahrnují špičkovou kvalitu. Jistě osloví všechny věkové kategorie od dětí až po dospělé, pro které bude yoohoo plyšák poselstvím přátelství a lásky.


Kategorie